Wdrożenia i integracja systemów

ZADANIA INFORMATYKI W FIRMIE

Podstawowym zadaniem systemów informatycznych przedsiębiorstwa jest optymalizacja procesów wewnątrz firmy, usprawnienie jej działania oraz ułatwienie zarządzania firmą.

Obecnie nie mniej ważne staje się także zapewnienie współpracy systemów wewnętrznych z zewnętrznymi dostawcami danych i usług – co powoduje wymierne korzyści finansowe oraz znaczną oszczędność czasu i środków.

Firma BASoft zapewnia prawidłowe zaplanowanie struktury, funkcjonalności oraz wynikowy dobór konkretnych rozwiązań systemów informatycznym pod kątem działalności konkretnego przedsiębiorstwa. Staje się to kluczowym elementem zapewnienia nowoczesności technologicznej firmy.

Projektujemy i integrujemy systemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone rozwiązania.

Nie boimy się trudnych wyzwań i każdorazowo dobieramy technologię do potrzeb naszych Klientów w oparciu o pełną analizę istniejącej infrastruktury oraz wymagań biznesowych przy jednoczesnym doborze najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych polecanych przez producentów systemów.

Zawsze staramy się dobrać rozwiązania godzące wymagania klientów z nowymi platformami informatycznymi oraz elastycznym podejściem do kosztów całego przedsięwzięcia.

Naszym kontrahentom proponujemy umowy partnerskie ażeby także po wdrożeniu objąć ich stałą opieką i udzielić możliwości ciągłego doskonalenia istniejących systemów w miarę rozwoju przedsiębiorstwa i zgodnie ze zmieniającymi się przepisami.

 

POSIADAMY DOŚWIADCZENIE W:

  • projektowaniu i modernizacji infrastruktury informatycznej firm
  • tworzeniu zintegrowanych systemów oprogramowania zgodnie z wymogami istniejących przepisów oraz życzeń Klientów
  • tworzeniu połączeń rozległych pomiędzy placówkami firmy
  • wdrażaniu systemów bezpieczeństwa
  • wdrażaniu systemów intranetowych i ekstranetowych
  • projektowaniu sieci strukturalnych
  • tworzeniu systemów archiwizacji i ochrony danych
  • doborze odpowiedniego sprzętu do potrzeb Klienta
  • administrowaniu kompletną infrastrukturą informatyczną


Zawsze staramy się ażeby wdrożenie i integracja nowego systemu nie powodowała nadmiernych komplikacji po stronie kontrahenta, a dzięki dobremu wyszkoleniu naszych pracowników oraz umiejętnemu podejściu do problemów klienta jesteśmy w stanie zminimalizować problemy wynikające z powyższych procesów.