Strony WWW/Hosting

STRONY WWW, HOSTING

INTERNET

Trudna do przecenienia jest rola globalnej sieci w dzisiejszych czasach. Internet stał się jednym z najważniejszych kanałów informacyjnych, a brak Twojej firmy w spisie stron Google jest interpretowany jako rzecz co najmniej podejrzana. Szeroki dostęp do Internetu, popularyzacja usług dostarczanych przy wykorzystaniu sieci spowodowały w Polsce wzrost użytkowników do poziomu 10 000 000 osób (dane na rok 2006). Większość osób szukających informacji o firmach i produktach rozpoczyna swoje działania od Internetu i wyszukiwarek.

STRONY WWW

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku firma BASoft uruchomiła usługi tworzenia stron www oraz usługi hostingowe. Projektujemy i wykonujemy witryny internetowe gwarantujące szybkość, funkcjonalność i niezawodność. Jesteśmy w stanie doradzić Klientom w jaki sposób powinni budować swój wizerunek w internecie aby stał się on ważnym czynnikiem ich sukcesu na rynku.

REJESTRACJA DOMEN

Zajmujemy się rejestracją domen internetowych, wynajmowaniem powierzchni dyskowych na strony www oraz skrzynki mailowe. Stale monitorujemy nowe trendy pojawiające się na rynku w tej dziedzinie, dzięki czemu nasi kontrahenci mają do dyspozycji nowoczesne panele administracyjne, umozliwiające im w łatwy i czytelny sposób zarządzanie treścią na ich stronach www.