Kasy fiskalne

KASA FISKALNA – OBOWIĄZEK … ale … Z ODROBINĄ PRZYJEMNOŚCI …

Urządzenia fiskalne obecne są w działaności naszych firm praktycznie od początku istnienia podatku VAT. Od tego czasu nastąpiły poważne zmiany zarówno w konstrukcji samych urządzeń jak i w sposobie ich użytkowania czy obsługi.

NOWOŚCI

Jedną z ciekawszych NOWOŚCI jest zastosowanie w nowych kasach i drukarkach tzw. kopii elektronicznej. Polega to na wyeliminowaniu drugiej rolki kasowej i zapisywaniu kopii paragonów w postaci elektronicznej na zwykłych kartach pamięci (typu SD lub mikroSD). Przepisy wprowadzające taką innowację pozwoliły między innymi znacznie zmniejszyć wymiary urządzeń fiskalnych, a także uwolniły nas od męczącego obowiązku przechowywania pudeł pełnych zużytych rolek kasowych.

Poniżej przedstawiamy  NAJMNIEJSZE urządzenie fiskalne na rynku – drukarkę POSNET TEMO HS EJ – jej wymiary to 13,8 x 8,6 x 4,6 cm! Drukarkę Temo HS EJ w szczególności polecamy lekarzom i prawnikom objętym obowiązkiem fiskalnym oraz klientom poszukującym przenośnych urządzeń fiskalnych, dla których liczą się małe gabaryty, wytrzymała bateria i prosta obsługa.

Firma nasza znana jest z profesjonalnej obsługi urządzeń fiskalnych, którymi zajmujemy się od początku działalności.  Sprzedajemy i instalujemy drukarki i kasy fiskalne oraz kompletne systemy fiskalne (drukarka fiskalna + komputer, komputerowa kasa fiskalna) do sklepów i hurtowni w oparciu o sprzedawane oprogramowanie.

Oferujemy szeroką gamę urządzeń do obsługi wszystkich rodzajów placówek handlowych, usługowych i gastronomicznych.

Dysponując doświadczoną i świetnie wyszkoloną kadrą pracowniczą jesteśmy w stanie zaoferować bardzo wysoki standard usług serwisowych zgodnych z obowiązującymi przepisami, dobór odpowiednich materiałów eksploatacyjnych oraz doradztwo w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych.

 

ZAPEWNIAMY:

– Przekazanie użytkownikowi wszelkich informacji związanych z obowiązującymi przepisami dotyczącymi obowiązku fiskalizacji

– Pośrednictwo w kontaktach z urzędnikami skarbowymi

– Wypełnianie wszystkich niezbędnych dokumentów

– Szkolenie pracowników zarówno w zakresie obsługi kasy jak i przepisów

– Programowanie urządzeń fiskalnych

– Dostarczanie kasy we wskazane miejsce

– Na życzenie klienta dodatkowe przeglądy i konserwacje urządzeń fiskalnych

– Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich do prowadzonej działalności urządzeń

Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami urządzeń fiskalnych pozwala nam na wdrażanie najnowszych technologii w dziedzinie urządzeń fiskalnych i daje nam dostęp testowy do nowych produktów zanim trafią one do sprzedaży. Pozwala to na wyczerpujące testy najnowszych technologii w połączeniu z oprogramowaniem BASoft.